הופעתם בפני אולם מלא של סטודנטיות וסטודנטים, נשות ואנשי סגל, לרגל יום האשה הבינלאומי. זה היה מופע אילתורים אינטראקטיבי, מרתק, עמוק, מצחיק ופרוע. הצלחתם להעלות גם טקסים סמויים בתוך הסיפורים באופן שנותן כבוד ועוצמה לכל אחת מהמספרות. איזה צוות מוכשר! ממליץ מכל הלב!!!

פרופ’ יהודה בר שלום, סגן נשיאה ודיקן הסטודנטים
המכללה האקדמית לחינוך ע”ש דוד ילין מרץ, 2015


הרמת כוסית אגפית לקראת ראש השנה, ואתם הוזמנתם לתפקיד החלק “הבידורי”. ויצא לנו הבידורי הכי מקצועי שאפשר. הרגישות שגיליתם למקצוע העבודה הסוציאלית ראויה לצל”ש, הרמה הגבוהה בה בוצעו קטעי המשחק תוך הבנת הניואנסים הכי דקים של המקצוע, השימוש בשפה שכל כך התאימה לארועים ולמקצוע, ואף למדנו מכך. לצד הנאה מרובה מהמשחק וההנחיה הטובה שלכם היתה למידה והתאמה מקצועית. היכולת של הצוות להבין במהירות את הדקויות עד לעומקן, בזמן כה קצר ולבצע ברמה כה גבוהה הינה מעוררת התפעלות, ואנו כולנו, צוות של 60 איש, נפעמים מהחוויה, מההכרות והמפגש איתכם.
מודים לכם מקרב לב על הפתיחות המקצועיות והרגישות בה נגעתם בארועים שתוארו לכם עד כי הביאו אותנו לידי דמעות, ברגעים הנכונים, ובהתאמה, צחוק עד להתפקע .
כפי שציינו בתום הארוע , אין ספק שנמשיך להזמינכם לארועים נוספים שלנו, ואנו ממליצים לכלם לחוות איתכם את החוויה העוצמתית.

להתראות, מצוות אגף הרווחה בנצרת עילית

ברקוביץ סלי, סגנית מנהלת אגף הרווחה בעיריית נצרת עילית‏ ספטמבר, 2012


ברצוני להודות לחברי תאטרון פלייגו על הופעה מצוינת וחוויתית בכנס אחיות מחוז דרום ממאוחדת, התכנים והחיבור לסיפורים ולמקרים שהאחיות העלו היו מרגשים ואפשרו הסתכלות על ההתמודדות מאספקטים חדשים. שביעות הרצון של המשתתפים הייתה גבוהה ונשמח להזמין אתכם שוב!

רוחמה כהן‏ , מאוחדת מאי 2015


ארגנתי לעצמי יומולדת 50. הציעו לי תאטרון אימפרוביציה. הרמתי טלפון לכמה קישורים מהאינטרנט, ואיכשהו בשיחה עם רייצ׳ל ידעתי שזו הקבוצה שתופיע אצלי. הארוע היה קטן ואינטימי. רייצ׳ל הגיעה עם עוד שני שחקנים ונגן, שהשרו מהרגע שהגיעו אוירה נינוחה וחיובית. התאטרון עצמו היה ה-ו-ר-ס!! למעט העובדה הפשוטה והברורה שהתאטרון היה מצחיק עד דמעות, הצוות ברגישות מפתיעה הבין לעומק את מורכבות הקשרים ומערכות היחסים בסיטואציות שהקהל העלה. כמה רגישות, חוכמה וקריאת מצבים בצוות של ארבעה אנשים!!! מדי פעם אני/אנחנו נזכרים בקטעים מההצגה וממשיכים לצחוק. רק חבל שלא צילמנו את כל הארוע! אבל מצד שני, מה שזוכרים בלב – הוא לעיתים החזק ביותר. אין מספיק מילים להמליץ על תאטרון פלייגו! רוצו על זה.

מיכל ארצי, יולי 2016


ב28 ליוני 2016 נערך מופע של חברי תיאטרון הפלייבק בבית ספרנו “גיל”. זהו בית ספר לחינוך מיוחד מורכב, לתלמידים מתבגרים על הרצף האוטיסטי, ואנו מתמודדים עם סיטואציות מורכבות על בסיס יומיומי. ולמרות המורכבות, חברי התאטרון המוכשרים – שירה, סיון, אופיר וארז – סיפקו לנו חוויה מרגשת ומצחיקה ביותר! הקהל היה נינוח, השחקנים עזרו לסיפורים לצאת לאור, והיה שחרור הומוריסטי מתאים ומהנה. צוות ביה”ס שנכח (כ60 איש) דיבר על המופע גם ביום שאחרי, ביומיים שאחרי, נזכר בקטעים ובעיקר יצא עם תחושה טובה מאוד של הנאה. וזה לא מובן מאליו.  אז תודה לך רייצ’ל, ולכם, חברי התאטרון!

אורלי צימן בה”ס גיל, יוני 2016


לשמחתנו הרבה תיאטרון פלייגו המקסים מעביר גם פעילויות בשפה האנגלית. רייצ’ל היקרה טיפלה בנו במקצועיות רבה לאורך כל התהליך. החל ממפגש מקדים והבנת קהל היעד הייחודי שלנו של אמריקאים שגרים בישראל לתקופה של שנה. המופע עצמו היה מעולה, צוות השחקנים מקצועי ומאוד יצירתי ומצחיק. הקבוצה תפרה לנו ערב מקסים בשיתוף קהל בשפה האנגלית – משימה לא פשוטה לאור העובדה שהפעילות הייתה לכ- 200 משתתפים (כולל מורים ומנהלים). קיבלנו פידבקים מצוינים בעקבות המופע. שמחנו מאוד לעבוד איתכם ונמשיך גם בעתיד.

עינת דהרי, פרוייקט משותף של מסע והסוכנות היהודית, דצמבר 2013


תכנית היל”ה נותנת מענה לבני נוער בסיכון אשר נשרו ממסגרות רבות במהלך שנות התיכון שלהם. תיאטרון פלייגו הוזמן לפעילות סיכום של תלמידים והורים בסוף מסיבת סיום שנה. חברי התיאטרון הצליחו ברגישות רבה לקלוט את התהליכים הרבים והעמוקים שעברו על התלמידים בזמן שהותם בתכנית. הכל נעשה מתוך הקשבה עמוקה והעניק לסיום התקופה זווית הסתכלות מצחיקה, בוחנת ומרגשת עד מאד. מומלץ בחום!

הדסה ארנברג, מנהלת תכנית היל”ה גוש עציון‏, נובמבר 2013


לכבוד יום הסטודנט הארצי של ארגון הבוגרים שלנו, הזמנו אתכם, תאטרון פלייגו. ההופעה שלכם הגיע בתזמון מושלם, הגעתם לאחר יום מלא בהרצאות עמוקות ודיונים סוערים, לשחרור פיסי ונפשי מלא בצחוק, רגישות, הומור ועומק.
עמדתם מול קהל מגוון של כמה עשרות סטודנטים שהגיעו מכל רחבי הארץ ומכל קשתות האוכלוסייה. ברגישות ובעדינות, שמעתם את הסיפורים וארגתם סביבם הצגה משכנעת, מדויקת, מצחיקה עד כאב ומלאה בנשמה, ללא הבדלים של שפה, מוצא או לאום ועל כך שאפו!
החוויה הייתה שלמה ומלאה, כולנו יצאנו מלאי חוויות, רגעים קסומים, ובטן כואבת מרוב צחוק…
תודה על הכנה מעמיקה, על מקצועיות, זמינות ורצון כן לתת שירות טוב ונכון.
בטוחים שעוד נפגש!
שלומות ונשיקות- צוות ארגון הבוגרים של מעשה וכלל הסטודנטים.

סמדר ניר, מנהלת ארגון הבוגרים מרכז מעשה,‏ דצמבר 2012


ברצוננו להודות לכם על תרומתכם הנדיבה, לכבוד יום האישה הבינלאומי. בתאריך 12.3.14 התקיים ערב נשים לכבוד יום האישה הבינלאומי, בו הופעתם בהתנדבות לפני נשים חד הוריות ונשים אשר חוו אלימות במשפחה. המופע שלכם היה עיקר הפעילות בערב זה, בעזרתו אפשרתם לנשים לחוות ולצפות בסיפור חייהן בדרך מיוחדת ושונה. כדברי אחת הנשים “הצלחתם להציג את מה שאני מרגישה בבטן”. אנו מעריכות מאוד את שיתוף הפעולה וההתגייסות שלכם מתחילת תהליך החשיבה לקראת ארגון ערב זה. התרשמנו מאוד מהשיח שיצרתם עם הנשים שהיה רגיש ומקצועי. אין לנו ספק כי הנשים אשר השתתפו בערב זה זכו במתנה עוצמתית ומיוחדת. אנו רוצים להודות שוב על התנדבותכם ובטוחים כי נזכה לעוד שיתופי פעולה עימכם בעתיד.

חנה כהן-ס, מנהלת המרכז לשלום המשפחה, אפריל 2014


לרייצ’ל, ניר, שירה וסביטרי,
אני רוצה להודות לכם על מיפגש משמעותי לכבוד יום ההולדת ה – 60 לחברי גרעין “יפה נוף”
הגרעין המייסד של קבוץ “כפר חרוב”.
הדרך שבה הקשבתם ותרגמתם את הספורים שלנו לתמונות קצרות, חדות וממצות היתה מעוררת
השתאות והתפעלות. הצלחתם להציג לנו את עצמנו מזווית חדשה ורעננה. ידעתם לשלב הומור עם
רגישות ורצינות ברגעים הנכונים ויותר מהכל נגעתם, לשתם, רקחתם את ספורי חיינו בהרבה כבוד.
הייתם נהדרים! מוכשרים! רגישים! מצחיקים עד דמעות!
ועל כל אלה תודה, תודה, תודה. תבורכו קרני ישי

קרני ישי, רכזת תרבות גרעין “יפה נוף” אוגוסט 2013


הזמנו את אנסמבל “פלייגו” לערב אמהות ובנות בתיכון שלנו – שהוא תיכון דתי לנערות שנשרו ממסגרות אחרות. הגיעו אלינו צוות של שחקניות בנות, ופסנתרן, בלבוש ובתכנים מכובדים שמתאימים לבית הספר. הן העלו מהקהל סיפורים מצחיקים, ועצובים וגרמו לנו לבכות ולצחוק וגם להתגבש. נהנינו נורא, והרגשנו שהיה שווה כל שקל. גם התלמידות, המורות, והאמהות נהנו ממש. והרגשנו שההצגות נתנו ביטוי הולם לרגש ולשיח של התלמידות. ממליצה בחום!

הדר שרקי, רכזת חברתית בית ספר מעלה ערב ירושלים, יולי 2014


באירוע לכבוד יום האישה הבינלאומי, שהתקיים במרכז לנפגעי אלימות במשפחה נפגעי תקיפה מינית בשיתוף מועדון החד הוריות, אגף הרווחה בת ים, אנסמבל פלייגוי בניהולה של רייצל סלייטר הגיע בהתנדבות לאירוע למשך כשעה וחצי מרתקים.
באופן מקצועי, קשוב ורגיש השחקנים פנו לקהל המשתתפות, הטיבו להמחיז את סיפורי הנשים שעלו וריגשו את הקהל עד דמעות. דמעות של צחוק ובכי.
הנשים ניהנו מאוד מחויה זו.
תודה רבה!!!!!!

סמדר ריעני – מנהלת המרכז למניעת אלמות ונפגעי תקיפה מינית בבת ים‏ , מרץ 2014


אני שחר וטני חגגתי לא מזמן יום הולדת 10 ורציתי.לחגוג את יום ההולדת בדרמה וכך הזמנתי את רייצ’ל המפעילה לבייתי ואחר כך כל הילדים התלהבו ורק אמרו כמה היה כיף וגם אני מאוד אהבתי את זה אז אני ממליצה לכולם (לילדים ומבוגרים) לחגוג את יום הולדתכם בצורה מיוחדת הזו תודה רבה שחר

שחר ויטני, יומולדת 10 פברואר 2014